Alışveriş Sepetim
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
32,532
34,819

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Feride'nin Bahçesi Yolculuğuna Nasıl Başladı?

Feride'nin Bahçesi, 2017 yılından bu yana sizlerle birlikte. Üretimi Alanya'nın Aytap bölgesinde yer alan aile bahçesinde gerçekleşen, 55 yıllık dededen toruna aktarılan, tarımla iç içe büyüyen tecrübeden gelmektedir.  Alanya avokadosu üretimini gerçekleştiren ilk ailelerden biri olduk. Sosyal medya üzerinden muz ve avokado meyveleri satışı ile başlayıp yolculuğa greyfurt, zerdeçal, portakal gibi narenciye bahçelerimize yeni doğal ürünler ekleyerek büyüttük. Alanya'da, üretilen tropikal meyveleri şehir dışına kargo ile alıcıya ulaştıran ilk projeler arasında Feride'nin Bahçesi yer aldı. Özellikle online platformda yüksek satış hacmine sahip olan Feride'nin Bahçesi, bugün birçok ünlü isim tarafından yoğun talep görmektedir. Tamamı doğal ürünler üzerine kurulu, sıcak ve samimi bir aile ortamı olarak sizlerle. İyi hizmet sunabilmek adına ailemiz her gün daha çok çalışmaktadır. Alanımızda gerçekleşen her türlü yeni olanı takip edip bunları markamıza adapte etmeye çalışıyoruz. Ekibimizin her üyesi işini severek yapmakta, kendini geliştirmek için her gün daha çok çaba harcamaktadır.

Feride'nin Bahçesi'nde Hangi Ürünleri Bulabilirsiniz?


İyi ve organik tarım ile sizlere doğal meyvelerin gönderimini taze bir şekilde sağlıyoruz. Avokado, muz gibi tropikal meyvelerin üretimini gerçekleştiriyoruz. Feride Hanımın yaptığı tamamen doğal aynı zamanda yöresel ev yapımı reçel, pekmez, erişte tarzı ürünlere ulaşabilir, güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bunların dışında greyfurt, portakal, zerdeçal, keçiboynuzu, alabaş turp gibi doğal ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz. Organik market ürünlerimiz içerisinde sağlıklı atıştırmalıklar, granola & yulaf ezmesi, organik filtre kahveler, organik hindistan cevizi yağı gibi çeşitli yağlar, fıstık ezmesi çeşitleri veya organik sos çeşitleri bulabilirsiniz. Daha fazla doğal ve organik ürünler için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Feride'nin Bahçesi Ekibi Kimler?

Yolculuğa 5 kişilik aile ekibimiz ile başladık. Gösterdiğiniz yoğun talep karşısında sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet sunabilmek adına saha ekibimizi genişlettik. Aynı zamanda sizlere hijyenik, kurallara uygun üretilmiş, doğru paketlenmiş ve ürünlerin doğru şekilde sizlere ulaşmasını sağlamak için gıda mühendisi ile ortak çalışmaktayız. Doğal ürünlerimizin bahçeden toplanması ve üretim süreciyle ilgilenen bahçe ekibi, ürünlerin paketlenip sizlere ulaşmasını sağlayan paketleme ekibi, organik marketimizin ürünleri hakkında bilgi almak için ulaşabileceğiniz market ekibi ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Sipariş Verme Süreci ve Kargolama

Tamamen doğal sebze ve meyveleri aynı zamanda anne Feride Hanımın yaptığı doğal ve yöresel ürünleri sipariş ver butonu ile etkileşime geçtiğiniz anda, haftanın ilk iki iş günü olan pazartesi ve salı günleri gönderimini sağlıyoruz. Sipariş verdiğiniz doğal sebze ve meyveler hafta sonu dalından toplanır. Amacımız sizlere dalından yeni kopmuş ürünleri taze şekilde göndermektir. Özel koliler ile özenle paketleyip gönderimini sağlıyoruz.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.